e-posta

trendpinari@gmail.com

26 Eylül 2010 Pazar

Gossip Girl 4. Sezon Yazın Son Günleri ve Sonbaharın İlk Fısıltıları..


Fakir ama gururlu olma yolundaki ilk adımlarını bastonla atmak zorunda kalan Chuck Bass her kıyafeti taşımayı biliyor..


Yine Blair ve yine harika bir elbise.. Kolyesi, çantası, saati.. Saçları bile sanki bu elbise için..


Gülkurusu ve krem birlikte hoş durmaz mı? Kim demiş.. Renkli kolyeye bayıldım..


Bastonu bile kendisine yakıştıran stil sahibi bir adam.. Chuck Bass..İşte muhteşem bir FNO tşört kombini.. Mini etek, boyfriend ceket ve stilettolar.. İnce kayışlı bir saat ve büyük bir kolyeyle çok başarılı bir kombin..


Arkadaki elbise dikkatinizi çekti değil mi fena halde?


İstediğiniz her şeyi giyebilirsiniz beyler, modaya uyduğunuzu ya da çok hoş olduğunuzu düşünebilirsiniz fakat kıyafetlerinizi Chuck Bass gibi taşımadıktan sonra hiçbir önemi yok ne giydiğinizin.. Bence yakından takip edin..


Blair en sevdiğim renklerden birini, tozlu saksı tercih etmiş bu davette ve çok da yakıştırmış kendisine.. Chuck Bass ise iyi ki döndü diyorum.. Yine şıklığıyla erkek modasını yakından takip ettirecek bizlere..Blair'in tığ işi beresi çok şirin, kıyafetine de ayrı bir hava katmış.. Meyve desenli elbisesi çok hoş.. Beline bağladığı elbisesiyle uyumsuz kuşak hiç göze batmıyor..


İşte size muhteşem bir tasarım, hem gece davetlerinde hem gündüz kullanabileceğiniz bir elbise.. Siyah ve beyazı çok sevdiğimi, ama onlara biraz renk katılması gerektiğini öğrenmişsinizdir artık.. Sarı ve kırmızıyı tercih ederdim genelde.. Farkettim ki turkuaz da çok yakışıyormuş..Blair tüm zamanların hiti leoparı kullanmış..Bordoyu en çok yakıştırdığım insanlardan biri Serena.. Saç örgüsü ve büyük kolyesi de çok hoş durmuş fakat ayakkabıları bu kombinasyona pek uymamış..


Dizinin iki yeni karakteri var ki bence Yukarı Doğu Yakası Moda Gündemi'ne bomba gibi düşecekler.. İşte ilki..

Vanessa tarzını çok beğenmediğim bir karakter fakat tarzı oynadığı rol için biçilmiş kaftan..

Prensimiz gerçekten çok tercih edilmeyecek bir renk kombinini o kadar güzel yorumlamış ki.. Blair ise onu tavlamak için bütün ışıltısını kullanmaya çalışmış.. Fakat çoraplar kıyafeti çok boğmuş..


İşte benim bildiğim ve sevdiğim, stil sahibi, nerede ne giyeceğini, neyle kombinleyeceğini bilen Blair.. Kusursuz bir kombinasyon..


Serena' ya bakıp biraz kopya çekip hem dişi hem maskülen olabilirsiniz.. O çıtı pıtı çok hoş elbiseyi nasıl da güzel tamamlamış.. Çok farklı.. İşte anahtar kelime: FARK..


Tonların uyumu harika.. Maillerde yüksek bel etekleri nasıl kullanabileceklerini soranlar için..


Sindrella'mız Louvre'da.. Yazın hit desenlerinden puantiye ve renk katılmış çantasıyla.. Blair bu.. İstisnalar dışında her zaman çok şık..


Serena'nın kombini de muhteşem ve bu kış da moda.. Yani aynı kıyafetleri biraz daha kalın kumaşlarla bu kış giyebilirsiniz.. Altına da ankle botlarınızı tabii ki..


Bu kız hep aynı tonlarda mı giyinecek diye merak ediyorum ama fiziğine çok uygun giyindiğini söylemeliyim..


Blair normalde pek tercih etmediğimiz siyah ve kahve kombinasyonu yapmış.. Demek ki bazen deneyince oluyormuş..

Ben bir de kombinasyonda sadece bir desenli parça tercih ederim.. Yani Blair gibi Serena da tabularımızı yıkıyor..


İşte ikinci yenimiz.. Fakir ama gururlu kızımız Manhatten'a gelince modaya da uyum sağlamaya başlıyor.. Gördüğünüz gibi bu sezon yüksek bel kısa etekler moda..

Hiç yorum yok: