e-posta

trendpinari@gmail.com

24 Ocak 2011 Pazartesi

Fashion by Pride/Elif Uysal Stili ve Gardrobu

Yazılarıyla, stilleriyle en çok beğendiğim, her yazısını okuduğum bloggerların, gardroplarını ve stillerini kurcalamak istedim.. Siz de onların esprili cevaplarını okuyun diye mini bir boşluk doldurmaca gönderdim, cevaplar geldikçe yayınlamaya devam edeceğim..

İlk konuğumuz Fashion by Pride blogunun sahibi Elif Uysal.. Canlılığını, fotoğraflarını ve kendine güvenini çok seviyorum.. Tam bir oje ve ayakkabı delisi.. " A girl should be two things: classy and fabulous" cümlesi, hayat felsefesi.. Blogger'dan olduğu kadar Twitter'dan da takip edip, güzel sohbetlerine, başkaldıran cümlelerine de ortak olun derim..1) Giysilerimi renklerine ve çeşitlerine göre düzenliyorum.

2) Hiç giymememe rağmen dolabımda hala Harley Davidson çizmelerim bulunmaktadır.

3) Karakterimi en iyi tanımlayan giysi elbiselerim çünkü giyimde rahatlığı seven bir insan olarak hem iş hem sosyal hayatta kurtarıcım oluyorlar.

4) Giyim konusunda beni en çok etkileyen insan(lar) Sarah Jessica Parker ve Blake Lively . Çünkü Sarah Jessica ve Blake en ufak detayla bile modada nasıl fark yaratılacağının en iyi örnekleri..

5) Eğer birinin gardırobundan bir şey aşıracak olsaydım bu kesinlikle ayakkabı olurdu.

6) Alışveriş yapmayı en sevdiğim mağaza Bershka ve Beymen. Çünkü Bershka’da tarzıma ve bedenime göre ürünler buluyorum. Beymen’de ise insan kalabalığından uzak sakince her parçayı inceleyebiliyorum

7) Hayat boyu tek bir tasarımcının giysilerini giyseydim eğer bu Stella Mc Cartney olurdu, çünkü kullandığı renkler ve uçuşan elbiseleri tamamen benim tarzım:)

8) Benim stilim yok...Ruh halime göre canım ne isterse onu giymeyi seviyorum. Bugün çok klasik giyinmişsem yarın Rocker olarak karşınıza çıkmam olası:)

9) Alışveriş stilim beğendiğim şeyi kombin kaygısı taşımadan almak... Nasıl olsa onu da tamamlayan başka bir parça bulur alırım:)İmza “Alışveriş Delisi”J

10) İşlediğim en büyük moda suçu... Üşümekten korktuğum için bazı elbise ve eteklerin altına hala ince çorap giymekJ

11) Lisedeyken giyim tarzım maalesef aynı üretim tesisinden çıkmış kızlar gibi kısa kot mont,Burlington çorap ve Sebago’dan ibaretti:)

12) Giyinirken  Frank Sinatra dinlemeyi severim.

13) Bana göre stil neyin içinde kendini mutlu ve rahat hissediyorsan onu giymek demektir.

14) Yanıma/üzerime saat ve cep telefonu almadan çıkmam.

15) Çantamda mutlaka  ajandam ve parfümüm bulunur.

16) Akşam çıkarken asla çok açık kıyafetler giymem (teşhircilik bana göre değil!!!). Yanımda bir arkadaşım var ise mutlaka fikrini sorarım. Mutlaka son bir kez aynaya bakarım…

17) Dünyanın top trendi de olsa asla Moon Bot  giymem.

18) Siyah benim için ASALET

19) Beyaz benim için ŞIK VE VAZGEÇİLMEZ

20) Renkler benim için BENİM DÜNYAMJRuh halimi ifade şeklim…

4 yorum:

cingifilli dedi ki...

çok beğendim bu boşluk doldurmaları:)elif tam düşündüğüm gibi cevaplarla enerjisini yansıtmış.sevgiler...

madammoda dedi ki...

Süper olmuş, tam Elif'lik cevaplar, hepimizden daha alışveriş delisidir kendi çünkü ;))
Şu Moon Bot'u da bilmiyorum hemen bi bakayım ;))

seda dedi ki...

tam da tahmn ettiğim cevaplar:))
elifime de sana da sevgiler!

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

@madammoda aman bakma çok feciiii :))