e-posta

trendpinari@gmail.com

22 Haziran 2011 Çarşamba

Nesfit'le 14 Gün!

Merhaba,Tatile çıkmama 16 gün var veee şu anda minicik bir göbeğim.. Öyle fazla yemek yiyen birisi değilim.. (artık :)) Ne yapsam da biraz daha hafiflsem diye düşünürken aklıma Nesfit'le 14 Gün programı geldi.. Hemen http://www.nesfit14gun.com/ adresine göz atmaya başladım.. Buradan bir çok faydalı bilgiye ve detaylara ulaşabilirsiniz..

Ben yarın başlıyorum, siz takipçilerimi de bekliyorum!

Şimdi ne yapıyoruz? Önce 4 muhteşem Nesfit paketi arasından seçimimizi yapıyoruz!

Vitaminler ve Demir,Kırmızı Meyveli,Nefit&Fruits,Nesfit&Chocolat..Benim favorim Kırmızı Meyveli.. Seçimimizi yaptıktan sonra reyondan paketimizi kapıp hemen süt reyonuna koşuyoruz.. Sütümüzü de light seçersek daha az kalori almış olacağız.. %0 yağ oranı olanlar ideal..

Sonra sabah kavaltımız için 5 kaşık Nesfit'i bir kaseye koyup, üzerine yarım bardak sütümüzü ekliyoruz.. Yanında bir meyve yiyebilir, şekersiz kahve ya da çay içebilirsiniz..

Diğer iki öğününüzden birini de Nesfit'e çeviriyorsunuz.. İşte bu kadar basit!

Bu programa başlarsanız, deneyimlerinizi Twitter'da #nesfit14gün başlığı altında, veya Nesfit'in Türkiye Facebook Sayfası duvarında paylaşabilirsiniz!

Ayrıntılar burada! Gelişmelerden haberdar olmak için ..trend Pınar'ı..'nı Twitter'dan takip edebilirsiniz..

2 yorum:

Adsız dedi ki...

aah ahh o göbek sorunu :) bende aynı dertten muzdaribim canım ya allahtan tatile gitmicem bu sene :) sana kolay gelsin diyoruumm


http://verry-merry.blogspot.com

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

öyle tatile gitmicemle kurtulamazsın, yarın seni de aramızda görmek istiyoruz, hep destek tam destek :))