e-posta

trendpinari@gmail.com

8 Temmuz 2011 Cuma

E Bi Tatili Hakettim :))Size bu yazın bütün trendlerini haber verdim vee bi tatili hakettim sanırım.. Unutacağım sanmayın bu bembeyaz evlerin arasında gezinirken, denizin kumun güneşin tadını çıkartırken, Bodrum kalesine tırmanırken, begonvillerin renklerine tekrar tekrar aşık olurken, Limon'da güneşin doğuşunu seyrederken hep aklımda olacaksınız :)) Beni ve sürprizlerimi bekleyin, zapping yapmayın :))

Bu arada yazıyı okuyan herkes tanıdığı tüm renkli ve şık erkeklere duyursun: En güzel kombinlerini fotoğraflayıp dönüşümü beklesinler!

3 yorum:

modabulmacasi dedi ki...

iyi tatiller

Canset dedi ki...

merhaba eminim tatili haketmişsindir bilmiyorum haberin var mı ama mutlaka vardır herhalde ben seni Vogue temmuz sayısında @trendpınarı adında yaptığın yorum26. sayfada yayınlanmış olduğundan tanıma fırsatı buldum.Takipteyim blogunuu .)

..trend Pınar'ı.. dedi ki...

a cansetcim gerçekten haberim yoktu, temmuzun ilk haftası çok yoğun geçti, ikinci haftası tatil derken ilk defa hiçbi dergiye gözatmadan bir ayın 2. haftasını geçiriyorum :) yarın hemen koşup bi tane kapayım :) çok teşekkür ederim canım ;)