e-posta

trendpinari@gmail.com

13 Ocak 2015 Salı

Keşif: The North Fox

Hey millet!

Buralarda yazmayı özleyen biri var!

Bir sürü keşif biriktirdim geçen zamanda, hepsini sırayla paylaşacağım.İlki; The North Fox.


Deriyle birtakım ince işler de denilebilir. Suni deriyle yapılmış, iki gün sonra ağzı burnu kayan, cicili bicili, ciddiyetsiz, kalitesiz kılıflardan bıkıp usandığımda tanıştığım ve düzgün el işçiliğiyle beni fazlasıyla etkileyen bir marka. Çin mallarından, taşlardan, allardan pullardan sıkıldıysanız size güzel bir haberim var!


Ezgi ve Yağmur iki fıstık kardeş, yıllardır deri defterler ve laptop çantaları yapıp işi ticarete dökmeden sevdikleriyle paylaşmışlar. Mahalle baskısıyla da marka ortaya çıkmış. Görenler sorup istemeye başlamış, herkes çok beğenmiş ve The North Fox doğmuş. Ezgi'nin nişanlısı Gökhan da isim ve logo babası ki; bence daha iyisi olamazdı. 


Neler var derseniz:

-Laptop çantaları
-Deri defterler
-Cüzdan ve kartvizitlikler
-Kulaklık toparlayıcıları
-Telefon aksesuarları
-Kalemlikler


Yepyeni ürünler ve tasarımlar da yolda. Beni kalbimden vuransa tabi ki kişiye özel tasarım. Mail veya sosyal medayadan ulaşıp modelinizi ve ne istediğinizi belirtiyorsunuz. Hangi ölçülerde istediğinizi de ekliyorsunuz. Size deri kartelalarını yolluyorlar. Deriyi seçip kararınızı verdikten sonra siparişiniz sıraya alınıyor. Üretimi yapılıp size ulaştıktan sonra ödemeyi yapıyorsunuz. Daha nasıl müşteri memnuniyeti sağlanır bilemiyorum :)


Birkaç detay daha vereyim:

-Yurtdışı gönderimleri var,
-Yakında sopsy.com ve zet.com'da online dükkanları da olacak.
- Sipariş için mail adresi de isteriz derseniz: info@thenorthfox.com
- Sosyal Medya'dan da takip edip yeni ürünlerden haberdar olun derim:http://instagram.com/northfoxworks
http://facebook.com/thenorthfox


Ben kargomu sabırsızlıkla beklerken siz de kendi kişisel deri aksesuarlarınızı seçmek için kahvenizi alıp modellere göz atın.


Yepyeni keşifler de çok yakında, beni özleyin!

xoxo!

2 yorum:

Kahve Yanı dedi ki...

Hepsi de harika görünüyor. Kargon eline geçtiğinde güle güle kullan :) İzleyicin oldum canım, Kahve Yanına da beklerim. Sevgiler...

Leyla Akcay dedi ki...

Merhaba, bloğunuzu çok beğendim. Böyle bir bloğa sahip olduğunuz için sizi kutlamak isterim. Takip ettiğim bloglar arasında bloğunuzuda ekledim.
Ayrıca Sizi kendi bloğuma davet etmek istiyorum. oya örnekleri
Teşekkürler.