e-posta

trendpinari@gmail.com

6 Haziran 2014 Cuma

En Trendy! 06.06.2014

Selam,

Uzun zamandır yazmadığım blogumun En Trendy! köşesi doğum günüme denk geldi. Kendimi bildim bileli 6'nın uğuruna inandım, Haziran'ı çok sevdim, yaşlanmadım; yaş aldım.. Bir kadının en güzel yaşları olan 30'lara adım atıyorum, şu anki olgunluğumdan çok memnunum; bir de saçlarım beyazlamasaydı :) Olur da bir mum üfleme şansım olursa bu doğum günümde *kötü günlerin çooooook uzaklarda kalması* nı dileyeceğim! İyi ki doğmuşum! diyerek yepyeni ürünlerle En Trendy! ye başlıyorummmm :)


Malum düğün-dernek-davet sezonu açıldı. Bu sıralar en tahammül edemediğim şeylerin başında topuklu ayakkabılar geliyor! Gecenin sonunda tek isteğim onlardan bir an önce kurtulmak oluyor! Tam da bu noktada Rolly Walk imdadımıza yetişiyor! Çantanızın bir köşesine sıkıştırabilirsiniz çünkü yuvarlanıyorlar! Topuklu ayakkabılardan kurtulmak istediğiniz açıp yorgun ayaklarınızı şımartıyorsunuz! Bence hemen http://www.rollywalk.com/ a uğrayın!
Tatil sezonu da açıldığına göre şapkasız çıkmama zamanı gelmiştir! Hem esprili hem şık Ozz Hats'ten bahsetmek istiyorum hemen! Ozz Hats'te birsürü şapka çeşidi var fakat benim dikkatimi çeken ve çok eğlenceli bulduklarım ise sloganlı olanlar. "kafayı yedim" "kafam 1500" "kafam rahat" "kafama göre" gibi sloganlarla plajlarda boy gösterme zamanı! Şapkaların tümüne http://www.ozzshop.net/ 'ten ulaşabilirsiniz! Yeni evli çiftlerimiz için de "Balayı Kafası" nı şiddetle tavsiye ediyorum!Waterproof makyaj malzemeleri dönemi de başladı haliyle! Waterproof olup olmaması benim için hiç önemli değil de ben gelmiş geçmiş en iyi göz kalemiyle tanıştım! Maya Brown Carbon Black Ultra Waterproof Göz Kalemi! Ben sıradan bir göz kalemi diye aldım ama kullandığımda bayıldım. Kim görse sipariş verdi, fikirlerini sorduğumda herkes çok beğendi. Kesinlikle akmıyor, dağılmıyor. Şu anda n11'de satışta!


Bu kadar davetlerden bahsetmişken Hakan Yıldırım'ın Modagram için tasarladığı özel koleksiyondan bahsetmemek olmaz. Harika elbiseler var ve fiyatları da çok uygun. Çekimler de Berrak Tüzünataç'la yapılmış ki bu da hemen Modagram'a ışınlanmanız için çok iyi bir sebep! Hakan Yıldırım'ın Modagram'a özel koleksiyonuyla Boy Göstermeye Hazır Mısınız?


Beyler size de harika bir trend haberim var, kravatları rafa kaldırabilirsiniz! Çok bunalıyorsunuz bu incecik kumaş parçalarından biliyoruz, işte zorla takıp davetlerde mecburen katlanıyorsunuz fakat 2014 yazında rahatsınız! En azından iş dışında :) "No tie, No Problem!" diyerek bu haftanın En Trendy! köşesini kapatıyorum!

Sevgiyle kalın..
xoxo!


Hiç yorum yok: