e-posta

trendpinari@gmail.com

20 Şubat 2014 Perşembe

En Trendy! 20.02.2014

Merhaba,

Yine bir En Trendy! postuyla buralardayım, çok güzel haberlerim vaarrr, hadi hemen başlayalım!

Bayanlar önden! Tasarımlarına ayılıp bayıldığımız Tarık Ediz, abiyeden sonra gelinliğe de el atmış ve harikalar yaratmış! 2014 gelini olmaya hazırlananlar "White Collection"ın ilk parçalarını kapabilirler!


Erkeklerin trendi de UpWatch! Gerçi unisex bir ürün fakat ben daha çok size yakıştırıyorum, ince bilekli bayanlarda pek güzel durmuyor açıkçası.. Bildiğniz ayna, tuşlarına basınca dijital saati görüntüleyebiliyorsunuz. Bu bahsettiğim Led ekranlısı, sonradan tuşsuzu da çıktı piyasaya, dokunmatik! Renk seçeneği çok fazla.. Bir saat alıp birsürü kayış alarak her gün farklı bir modda takılabilirsiniz!


Kenarına isim de yazdırabiliyorsunuz, satın almak veya bilgi almak isterseniz: http://www.upwatch.com/tr/

Fena trend olacak, dememedi demeyin!


Kozmetik trendimize gelince, üzgünüm beyler, bu kızlarla aramızda! Mat ojeler, çatlak ojeler, nail artlar derken birsürü oje trendimiz oldu fakat ben bu konuda biraz gelenekçiyim; bence en güzeli tek renk pırıl pırıl ojeler! Zoya da son zamanlarda benim sık sık karşılaştığım bir marka fakat tanışmak bir türlü kısmet olmadı. Gelenekçiyim dedim ya, kırmızı oje veya fransız maniküründen vazgeçemiyordum ama 3-4 senedir bazı tavizler veriyorum, siyah, toprak, fuşya ve mercan denemişliğim ve beğenmişliğim var fakat bu yeşile görür görmez vuruldum! Çok çılgın değil, bu cezbetti belki beni; ağırbaşlı, huzurlu, güzel fakat şımarık değil.. İlk gördüğüm yerde kapıyorum bir tane, bilginize!


Karl Lagerfeld ilk konsept mağazasıyla Brandroom Courtyard'da! Bu adam bir dahi, alabilenler birkaç parçayı koleksiyonuna eklesin, alamayanlar da en azından gidip görsün!


Bir güzel haber de H&M'den! Yurtdışı alışveriş rotalarımızın baştacı H&M Türkiye'de de çok sevildi. Harika bir sürprizle heyecanlandım, size de haber vereyim istedim! Tüm dünyada yalnızca 10 Flagship mağazası açılacak ve bunlardan birisi de İstanbul'un en gözde alışveriş caddesi 'Bağdat Caddesi'nde olacak!

Bu haftalık bu kadar,
1 yorum:

Nihal Baysal Koçer dedi ki...

gelinlik harika ,benim bloğumda çekiliş var beklerim : )