e-posta

trendpinari@gmail.com

15 Ağustos 2014 Cuma

En Trendy! 15.08.2014

Merhaba,

Yine uzun bir aradan sonra yazıyorum, affola! Hadi başlayalım!

Laydies first! Kızlar hemen bir kimono alın! Sonbaharda askılı bluzunuzun üstüne alıp çıkabileceğiniz gibi, hala tatil deniz gibi bir düşünceniz varsa bikininizle de kombinleyebilirsiniz!


Beyler sizin bu haftaki trendiniz de kamuflaj! Yalnız komando gibi gezmektense aksesuarlarınızda kamuflaj desenine yer verin. Ben bu çantaya bayıldım mesela! Divarese' den ücretsiz kargo avantajı ile alabilirsiniz! Ayrıca kamuflaj desenli cüzdan ve ipad kılıfı da var takım yapmak isterseniz.


Kozmetik trendimizde ise Golden Rose'un Jolly Jewels ojeleri var! Instagram'dan takip edenler görmüşlerdir. 115 rengine bayıldım! Biraz zor çıkıyor ama Sevgili Stil Direktörümüz Eda'nın Simli Oje Çıkarma Yöntemi isimli postundan yardım alabilirsiniz. Bahsettiğim renk her renkle uyumlu, ne giyerseniz giyin harika duruyor! Ayrıca manikürünüz geciktiğinde de dikkati payetlere çekerek günü kurtarmanıza yardımcı oluyor! Golden Rose Store'dan diğer renklerine göz atabilir, beğendiğinizi hemen satın alabilirsiniz!


Selfie'nin suyunu milletçe çıkarttık, TDK "özçekim" dedi, onu da dilden dile doladık. Çok şükür bitti, yeni trendimiz "carfie". Şimdi herkes arabasına atlayıp carfielesin! 


Bir de Nail art trendimiz var malum, benim gibi bu konuda yardımcı arıyorsanız Sephora Smart Roller imdadınıza yetişiyor. Bu kullanımı gayet kolay şablon ile siz de nail art artisti olabilirsiniz. Sırrınızı da kimseye söylemeyin :) Şimdilik kalp, yıldız ve leopar olmak üzere 3 desen mevcut, yenilerini beklemekteyiz :)Yepyeni bir En Trendy! postunda görüşmek üzere!

xoxo!

Hiç yorum yok: