e-posta

trendpinari@gmail.com

3 Ocak 2014 Cuma

En Trendy! 03.01.2014

Başlığı atarken bile o kadar mutlu yazdım ki! 2014 sonunda başladı, evet bir sene daha gitti ömrümüzden ama o uğursuz 2013'ü kapı dışarı ettim sonunda! Gelen gideni aratmasın, çok daha güzel olsun hepimiz için diyerek yılın ilk "En Trendy!" postuna başlıyorum..


Son zamanlarda deneyip bayıldığım, herkese anlatıp şiddetle tavsiye ettiğim bir ürünle başlamak istiyorum. Nivea Duşta Vücut Kremi! Evet ben de birçok baby oil fanı gibi önyargılı yaklaştım. Yerini tutmaz dedim, onun gibi olamaz dedim ama pişmanım sayın izleyici, klasiğini aldım bitmek üzere, deniz minerallisini de deneyeceğim hemen! Duşunuzu alıyorsunuz, kremi sürüyorsunuz, durulanıp çıkıyorsunuz.. Öyle vıcık vıcık veya yağlı bir his vermiyor, ipeksi bir yumuşaklık! Yani hemen giyinebilirsiniz! Anlatılmaz yaşanır, hemen koşup kapın bir tane, vazgeçemeyeceksiniz!


Kızlar bizim En Trendy'miz pink coat'lar! Her ton ve modeliyle, spor ya da klasik kombinlerinizi vurgulayabilirsiniz! Ben arayıştayım, beğendiklerinizi benimle de paylaşabilirsiniz!


Beyler sizin En Trendy'niz ise kamuflaj! Tabi ki deseniyle değil renkleriyle! O desen kışlaların dışına çıkmasın lütfen! Kahve, yeşil, haki, biraz da kesimlerle net ve sert!Ev dekorasyonları içinse En Trendy desenli şekerlikler! Instagram'da rastladım sonra müşterilerim için yılbaşı hediyesi olarak düşünmüştüm fakat birtakım aksiliklerden dolayı olmadı. Beğenin ve hem sevdikleriniz için hem de kendiniz için siparişinizi verin! Ben en beğendiğim iki tanesini paylaşıyorum ama bir çok deseni mevcut! Ayrıca kahvaltılık veya sehpanız için şık bir obje olarak da kullanabilirsiniz!

İletişim:Şimdiki çocuklar çok şanslı! Bizim zamanımızda doğum günü partileri ve bizler bu kadar şık değildik.. Tütüler hem çok sevimli hem de çok şıklar! Pearl Butik'te renginizi seçip ölçülerinizi vererek hayallerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz! Sadece tütü değil, çanta içi düzenleyici, minik keçe çantalar, saç bantları gibi ürünler de var! 


İletişim:
Mail: pearlbutik34@gmail.com

Bu haftalık bu kadar, haftaya yeni trendlerle görüşmek üzere..

xoxo!

1 yorum:

the bircan dedi ki...

ellerine sağlık

bloğumda cekılısım var*-* beklerım