e-posta

trendpinari@gmail.com

5 Ağustos 2013 Pazartesi

Uzun Bir Aradan Sonra En Trendy! 05.08.2013

Merhaba,

O kadar çok şey değişti ki hayatımda çok uzak kaldık sevgili dostlar.. Yazasım da olmadı pek açıkçası, aklıma bile gelmedi bazen blogger.. 2 gün önceydi, birden başlayayım dedim ufak ufak.. İlk post da geleneksel olsun :)

Hem trendler hem haberler olacak, sıkı durun!


En prestijli markalardan Tom Ford, Türkiye'deki ilk mağazasını Maçka'da açtı! En kısa zamanda ziyaret etmeli!


Mango Kids'in Türkiye'ye geleceğini Twitter'dan duyurmuştum, görmeyen duymayan varsa ilk koleksiyon raflarda yerini aldı!


Tam da tatil valizimi hazırlarken aklıma geldi; Bu yazın en beğendiğim koleksiyonu Ahu Ateşel'den geldi! Love Without A Cause'un çantalarına bayıldım! Hepimizin dilinde o 7 kelime: I Just Wanna Be On The Beach!


Vanilya Club sayesinde bir sürü tester parfümüm oldu, ben de iki şişe arası denemeye başladım. En aklımda kalanı Versace Crystal Noir oldu! Sonbahar parfümü gibi, yaz için biraz ağır ama imzanız olmaya aday!


H&M de kozmetik dünyasının bir parçası oldu artık!Uygun fiyata kaliteli fakat gördüğüm kadarıyla günlük makyaj malzemelerine sahip olmak isteyenlere duyrulur! Ben ojelere bittim! Şişe tasarımı da çok hoş!


Benim şu hayatta neler deneyip de daha iyisini bulamadığım maskaram Lancome Hypnose Drama şimdi Alber Elbaz tasarımı yeni ambalajında! Hem de "Extra Black" ! Diğer makyaj malzemeleri de Alber tarafından giydirilmiş, herkeste bir parça olmalı!


Espadril trendine birkaç parça da Tuvana Büyükçınar'dan geldi! Almam, sevmem, giymem ama özgüvene hasta oldum :) Eğer siz seviyorsanız böyle orijinal olanlarından alın derim!


Size gelince beyler; saatlerinizin yanından deri bilekliklerinizi eksik etmeyin!

Benden şimdilik bu kadar, bi tatile gideyim, enerji depolayayım, belki daha çok yazarım :)

xoxo!

Hiç yorum yok: