e-posta

trendpinari@gmail.com

5 Mart 2013 Salı

Keşif - Duşta Peeling Keyfi

Siz çoktan keşfetmiş ve müptelası olmuş olabilirsiniz ama bu benim için yeni bir keşif.. Bu ciciler (Aldo Vandini) Vanilya Club'dan gelmişti aylar önce, tam boy olmaları şaşırtmıştı beni.. Body Milk'i kullanıyorum uzun zamandır, bitmek bilmedi, bir de hazır kozmetik diyetindeyken elimdekileri bitirmeden bir şey almıyorum bari diğer iki ürünü de bitireyim yer açayım dedim.. (Yakında kozmetik Pınar'ı olacağım farkettiniz di mi? :))

Peelingi hep yüz için düşünüyorum nedense, vücut peelinglerinden tabi ki haberim vardı ama ne bileyim kullanmak aklımın ucundan bile geçmemişti.. Muhteşem bir deneyim! Özellikle dizlerde ve dirsekte yumuşacık bir his! Artık kese out, peeling in!


Hemen ardından 2 in 1 duş peelingi var, duş jelinin içinde partiküller olanı.. Peelingten sonra cildinizi kurutmanın bir anlamı yok, kremsi bir yapıda ve çok köpürmüyor.. Zaten ölü deriyi attığınız için, son rütuşları bu ürünle yapıyorsunuz..


Son olarak da duş sonrası vücudumuzu nemlendiriyoruz ki cildimiz erken yaşlanmasın ve yumuşacık kalsın!


Genelde aynı kokulu setleri seviyorum fakat 3 ürün de farklı kokularda ama birbiriyle çok uyumlu.. Ben çok beğendim, siz de deneyin derim! Özellikle yazın cildinizin en yakın dostu olmaya aday!2 yorum:

Duygu Senyurek dedi ki...

kujum ne alıcaktın
site yeni ya acaba sorun mu var neden alamadın ki=(

exlowe dedi ki...

Blog çok güzel.. Keyifli olmuş :) banada beklerim..
tubidy
tubidy müzik indir
tubidy mp3
tubidy mp4
islam sohbet
islami sohbet
Dini sohbet
sohbet islam
ayrılık sözleri
ayrılık sozleri
guzel sozler