e-posta

trendpinari@gmail.com

21 Nisan 2012 Cumartesi

Deniz Kızları Kırmızı Halıda

Merhaba,

Öncelikle Blogger'ın yeni görünümü hiç hoşuma gitmedi, onu söylemeliyim :) 

Kırmızı halı sezonu dolu dizgin giderken bu yazın davet-organizasyon trendi de belli oldu, kuyruklu ve balık etekli elbiseler.. 
Bu elbiseler size bu yaz katılacağınız davetler için ilham verebilir, küçük modifiyelerle harikalar yaratabilirsiniz..

20 Nisan 2012 Cuma

Trend: Floral Prints

Merhaba,

Trendlere devam ediyoruz bugün yine.. Yeni trendimiz çiçek desenleri.. Pantolonlarda çok fazla görmeniz mümkün ama ben bluzlerde, ceketlerde ve eteklerde de denenmesi gerektiğini düşünüyorum.. Bahar geldi, her yer çiçek açsın! Bandanalarda ve diğer aksesuarlarda da çiçek deseni yerini alsın!

Gelelim nasıl kombinleyeceğinize; desenin içindeki bir renkten düz parçalarla birleştirebileceğiniz gibi, geometrik desenler veya aynı tonlarda çiçek desenleri de kullanabilirsiniz.. Bu trendi uygulamanın en kolay yolu; floral print jeaninizi salaş düz bir bluzla tamamlayıp, spor ayakkabılarla bitirmeniz.. Bol bol yüzük, bileklik, kolye ve küpe kullanabilirsiniz.. Zincirli bir çanta da kombinin etkili parçalarından olabilir..
18 Nisan 2012 Çarşamba

Duvak mı? Aksesuar mı?

Zaman hiç arkasına bakmadan kaçıyor, geçtiği her yeri değiştiriyor.. Adetler modernize oluyor, moda yerinde durmuyor, sürekli gelişip yenileniyoruz..

Klasik gelinliklerin yerini daha modern kesimler, kırmızı kuşağın yerini siyah kemerler, beyazın yerini ekru, beyaz gelin ayakkabılarının yerini renklileri aldı.. Şimdi sıra aksesuarlarda.. Duvaklar da tahtını kaybetmek üzere..

Siz ne düşünüyorsunuz evlilik seremonileri konusunda? Gelenekselci misiniz, modern mi? Duvak mı, yoksa şık saç aksesuarları mı?
13 Nisan 2012 Cuma

Trend: Mint

Merhaba,


Dün Coral postumda sizlere bu sezon renklerin trend olduğundan bahsetmiştim, bugünkü rengimiz ise Mint! Küçücük bir kızken kat kat eteklerini giydiğim ve Minti sakızından hatırladığım bu renge uzun yıllar boyunca pek yaklaşmadım.. Şimdi trend oldu ve bu yaz kesinlikle kullanılacaklar listesinde!


Mintin de coral gibi birçok tonu var, benim en sevdiğim tonu ise beyaza yakın olan.. Bu yaz bronzlaşmak da trend olacak sanırım, bu kadar pastel renk ile beyaz tenlerle mücadele edemeyiz.. 


Minti pantolon veya etekle kombinlemek soluk görünmemek için daha avantajlı..


Minte en çok yakışan renkler ise mor, buz mavisi ve beyaz..


Beyaz veya buz mavi ile kombinlediğiniz mint parçalarınızı mor aksesuarlar ile de tamamlayabilirsiniz..


Minti diğer pastel tonlarla kombinlerseniz de soft bir görünüm elde edersiniz..


Coral'a dore yakışıyor demiştik ama mintin tamamlayıcısı kesinlikle lame.. Gümüş aksesuarlar, pırlantalar, elmaslar kombininize ışıltı katacaktır..


Baştan aşağı mint bence hoş görünmüyor, yürüyen naneli şeker gibi görünmek istemezsiniz değil mi?


Daha ciddi kombinler içinse beyazı mintle kombinleyebilir; ceket, fular gibi parçalarla kombininizi renklendirebilirsiniz..


Ben siyahla pek beğenmedim, siz?


Karar verdim en kullanımı kolay ve güzel görünen parça mint jeans!Kozmetiğe gelince mint tırnaklarda ve gözlerde!


Her şey tamam, hazırsak; son noktayı da eğlenceli Moschino Funny ile koyabiliriz..